פריצת דיסק חמורה עם הקרנה לרגל ימין עם נימול וחוסר כולת הזזת האצבעות

עמוד הבית פורומים פורום אורטופדים פריצת דיסק חמורה עם הקרנה לרגל ימין עם נימול וחוסר כולת הזזת האצבעות

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 10 שנים, 5 חודשים by ד"ר אריה גרובר – מייסד ומנהל רפואי מדיטרק.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    פריצת דיסק חמורה עם הקרנה לרגל ימין עם נימול וחוסר כולת הזזת האצבעות

שלום, 
    שמי נועה אני בת 23 התחלתי לחוש נימול ברגל ימין  לפני שבוע אחרי התקפת כאבי גב, אחרי צילום CT גילו לי פריצת דיסק גדולה שלוחצת על שורש עצב בחוליה L5 בצד הימני וכמו כן לוחצת גם על הצד השמאלי מאט פחות ללא תופעות לוואי. ברגל ימן יש לי נימול בכף הרגל וחוסר יכולת לעמוד בהתנגדות בכל אצבעות כף הרגל לכיוון הרמת הרגל (כל השאר תקין).
    הנני מאושפזת בבית חולים במרכז הארץ והאופציה הניתוחית הוצעה לי ע"י כל הרופאים בהם נתקלתי. ברצוני לדעת אם קיימות אופציות שהן לא ניתוחיות לטיפול בבעיה גם אם ז הפתרון שמוצע לי לרוב, מבלי לגרום לנזק נוסף אם אני לא ממהרת עם הניתוח.
    אני עובדת עצות, קשה לי להחליט מה לעשות ואני מאוד לחוצה לגבי החיים שלי בהמשך..
    אשמח לתשובה במהרה.
    תודה מראש

פריצת דיסק חמורה

נועה שלום,

מומלץ לנסות טיפולים אלטרנטיביים ולא למהר לטיפול ניתוחי. ידוע שטיפולי מתיחה דינמית לעמוד שדרה מותני יכולים לעזור לך באחוזים גבוהים מאוד. 
    עלייך לפנות למכון שמבצע מתיחות מותניות באופן יום יומי בתחילת הטיפול.

רפואה שלמה, 
    ד"ר גרובר

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך