פלאטפוס חמור ועקמת קלה

עמוד הבית פורומים פורום אורטופדים פלאטפוס חמור ועקמת קלה

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    פלאטפוס חמור ועקמת קלה

שלום.רציתי לשאול בבקשה- יש לי פלאטפוס חמור בכף רגל שמאל ובימין הרבה פחות. מכיתה ג בערך אני זוכרת שסבלתי מכאבים ברגלים ובגב אבל לא באופן משמעותי.עד גיל תיכון שמה הכאבים בגב התגברו פניתי לאורטופד אמר לי שיש לי עקמת אפסית בגב התחתון והמליץ מדרסים ושחייה. עשיתי צילום- עקמת קלה קמורה ימינה.האם העקמת הופיעה עקב הפלאפוס? פלאטפוס גנטי אך עקמת לא.
    רכשתי מדרסים בהתאמה אישית בסך 700 בגיל 20 בערך כרגע אני בת 25 וגם נעלי אסיקס נימבוס 19 אך ללא הועיל…יש נעליים מומלצות? מבחינת נעליים אני לא מוצאת את עצמי. הרגל לחלוטין מעקמת אותי לצד ימין מה שגורם לי לחוסר נוחות. לבנתיים חוץ מלהוציא כסף על סוגי נעליים לא רואה שום 'נוח'מבחינת הרגליים. במיוחד שמאל. האם המדרסים כבר אינם מועילים וצריך לחדש? מה אוכל לעשות על מנת לאזן את עצמי- אני נוטה באופן ברור לכיוון ימין ? וזה גורם לי לכאבים במקום הסטייה בעמוד השידרה.
    תודה על כל עצה.

פלטפוס ועקמת

אין קשר בין פלטפוס ועקמת. מדרסים מתיישנים וכן כף הרגל משתנה לכן יש צורך לחדש מדרסים. מעבר לכך לצורך תשובה מתאימה לך צריך בדיקה.
    שמוליק-מכון אורטופדי ברזילי-להב. ר"ג

פלטפוס ועקמת

אין קשר בין פלטפוס ועקמת. מדרסים מתיישנים וכן כף הרגל משתנה לכן יש צורך לחדש מדרסים. מעבר לכך לצורך תשובה מתאימה לך צריך בדיקה.

פלטפוס ועקמת

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך