הלוקס ולגוס

• This topic has 12 תגובות, 9 משתתפים, and was last updated לפני 2 שנים by שיר.
מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
  • תגובות
    הלוקס ולגוס

לפני ארבעה חודשים עברתי ניתוח לתיקון הלוקס ולגוס ,הבוהן נוקשה והתנועה בה מוגבלת.בנוסף הבורג הפנימי בולט מעט מתחת לעור וצריך להוציא אותו .
    שאר האצבעות נוטות כלפי חוץ ויש לי רווח גדול בין הבוהן לאצבעות.
    המנתח אמר שצריך להוציא את הבורג וליישר את האצבעות עם חוטים.
    רציתי לדעת אם אפשר לעשות זאת עם הרדמה מקומית?
    האם אני אצטרך שוב לנעול נעל דרקו במשך שישה שבועות.
    האם כשמוציאים את הבורג הבעיה יכולה לחזור שוב כי הבנתי שהבורג מונע מהבליטה לחזור ?

ד"ר פדידה אורטופד

היי משהו מכיר את ד"ר פדידה
    אורטופד באיכילוב מומחה לכף רגל?

הלוקס ולגוס

יום טוב. במקרה כזה מומלץ לפנות לדיעה שניה אצל אורטופד כף רגל העוסק בתחום. לפי תיאור מראה כף הרגל נראה כי יש צורך בטיפול משולב והוצאת הבורג לא תספיק לפתרון הבעיה. בברכה ד״ר דבי

דר פדידה

היי, החוויה הכי נוראית שהייתה לי אצל רופא אי פעם, במהלך כל הביקור צעק עליי, אמר לי שאני משקרת בנוגע לכאבים שהתלוננתי עליהם ולא הסכים לטפל בי, וכשמתוך לחץ התחיל לי מחנק בגרון והייתי על סף בכי, צעק עד יותר ואיים שיצא מהחדר ולא יתן לי טיפול.

בהקשר להודעתך

המומחיות של הרופא הזה היא אורטופדיה. את תואר המומחה קיבל במאי 2018. הוא אולי מתמחה בכירורגיה של כף רגל וקרסול אבל אינו מומחה בתחום. 
    הוא "הוציא" לי בורג מהקרסול וקדח והכניס לי בורג אחר במקום אחר, עבודה רשלנית – את הבורג הזה הוציא לי רופא מומחה לאחר חודשים.
    וכך קרה, שהגעתי לאשפוז יום בבית החולים אבל נשארתי שם ארבעה וחצי חודשים.
    אדלג על מספר פרטים לא נעימים כמו איך רצה שלא אלך לשיקום, שאלך הביתה כשפצע הניתוח מדמם ומפריש הפרשות – אבל אוסיף ואציין, שהודעתי שאיני מוכנה שהוא יתקרב אלי למיטה. יש לי צילומים מבהילים של פצע הניתוח.

פרטים על מומחיות ד'ר בנימין פדידא
    תאריך הנפקה תחום המומחיות  מס' תעודת מומחה  
    24/05/2018 כירורגיה אורתופדית 15-36679 1

חזרה

בהקשר להודעתך

המומחיות של הרופא הזה היא אורטופדיה. את תואר המומחה קיבל במאי 2018. הוא אולי מתמחה בכירורגיה של כף רגל וקרסול אבל אינו מומחה בתחום. 
    הוא "הוציא" לי בורג מהקרסול וקדח והכניס לי בורג אחר במקום אחר, עבודה רשלנית – את הבורג הזה הוציא לי רופא מומחה לאחר חודשים.
    וכך קרה, שהגעתי לאשפוז יום בבית החולים אבל נשארתי שם ארבעה וחצי חודשים.
    אדלג על מספר פרטים לא נעימים כמו איך רצה שלא אלך לשיקום, שאלך הביתה כשפצע הניתוח מדמם ומפריש הפרשות – אבל אוסיף ואציין, שהודעתי שאיני מוכנה שהוא יתקרב אלי למיטה. יש לי צילומים מבהילים של פצע הניתוח.

פרטים על מומחיות ד'ר בנימין פדידא
    תאריך הנפקה תחום המומחיות  מס' תעודת מומחה  
    24/05/2018 כירורגיה אורתופדית 15-36679 1

חזרה

ד"ר פדידה

במהלך כל הביקור המשיך לשאול "מה אני רוצה ממנו?", סירב לשמוע על הרקע הרפואי שלי, התעקש שכל הבעיה שלי נובעת מכך שאני "שמנה" ולא בגלל הבעיה הרפואית הפיזית שקיימת יותר מ11 שנים לאורך תקופות שהייתי "רזה" יותר ופעילה יותר. רק בסוף הביקור הסכים להסתכל על הפענוח CT שהבאתי איתי. באופן כללי גישתו הייתה מאוד מזלזלת ולא נעימה.

חייבת לציין לטובה !

איני יכולה לקרוא את כלל הדברים כאן מבלי לציין למופת את הטיפול שקיבלתי מד"ר פדידה.
    הגעתי אליו אחרי פציעה לא קלה בקרסול, ומהרגע הראשון קיבלתי יחס מסור , מקצועי! ואכפתי. הייתי בעבר אצל מספר אורטופדיים, גם פרטיים, ואין לי איך לשבח את עבודתו ואישיותו. בתחילת הפציעה טופלתי אצל רופא אחר , שלא הסביר לי בכלל את המצב, את השבר, מה צופה לי העתיד (מלבד גבס ששם). הגעתי לפדידא – פשוט עולם אחר.

הוא ליווה אותי תקופה שלמה, ובתקופה זו יצא לי לראות גם את היחס כלפי אנשים אחרים, גם כאלו בלי תור – תמיד היה קשוב ומוכן לעזור.

אני פשוט כאובה על המילים שנאמרו פה אחרי שאני יודעת כמה קשה הוא עובד וכמה אכפתי הוא כלפי המטופלים שלו, ממליצה בחום רב למי שמחפש אורטופד בליגה אחרת!

מסכים עם הכל

רופא אמתי

רופא מזעזע

רופא מזעזע לא להתקרב

רופא מצויןן

הגעתי אליו עם צליעה וכאבים איומים. היחס היה מקצועי מאוד. הוא ניתח אותי והחזיר לי את איכות החיים. תודה דוקטור בנימין 🙂

רופא מצויןן

הגעתי אליו עם צליעה וכאבים איומים. היחס היה מקצועי מאוד. הוא ניתח אותי והחזיר לי את איכות החיים. תודה דוקטור בנימין 🙂

רופא מצויןן

מוצגות 13 תגובות – 1 עד 13 (מתוך 13 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך