כאבים חזקים לאחר שבר בקרסול

עמוד הבית פורומים פורום אורטופדים כאבים חזקים לאחר שבר בקרסול

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • תגובות
    כאבים חזקים לאחר שבר בקרסול

לפני כשבוע שברתי את עצם הטלוס בקרסול השבר ללא תזוזה אבל רשום בשחרור מהמיון שזה שבר מסוג ריסוק.
    לאחר 4 ימים הייתי אצל מומחכה כך רגל וקרסול שאמר שאין צורך בניתוח כרגע.
    השאלה שלי היא למה יש לי כאבים מאוד חזקים ברגל כשאני מוריד אותה מהמיטה לרצפה זה כאבים נוראיים שמרגישים כמו לחץ חזק ברגל

תודה.

שבר בקרסול

איליה שלום. 
    מדובר בשבר משמעותי של כף הרגל, הכרוך בד״כ בהחלמה של מספר חודשים . בעקבות השב, היו דימום ובצקת של הרקמות סביב הקרסול וכף הרגל. אחד מהתסמינים השכיחים בתקופה זו הם כאב עז בשינויי תנוחה של כף הרגל ובמיוחד בעת הורדתה מטה. תופעה זו חולפת עם הזמן. חשוב לבצע מעקבים סדירים במרפאה אורטופדית כדי לראות שהאיחוי מתקדם כראוי.

שבר בקרסול

איליה שלום. 
    מדובר בשבר משמעותי של כף הרגל, הכרוך בד״כ בהחלמה של מספר חודשים . בעקבות השב, היו דימום ובצקת של הרקמות סביב הקרסול וכף הרגל. אחד מהתסמינים השכיחים בתקופה זו הם כאב עז בשינויי תנוחה של כף הרגל ובמיוחד בעת הורדתה מטה. תופעה זו חולפת עם הזמן. חשוב לבצע מעקבים סדירים במרפאה אורטופדית כדי לראות שהאיחוי מתקדם כראוי.

שבר בקרסול

איליה שלום. 

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך