אביזרים אורטופדיים בחיפה

בעיר חיפה פועלות היום חנויות רבות המספקות מוצרים ואביזרים אורתופדיים המשמשים קהלים רבים ומגוונים, צעירים ומבוגרים, נשים וגברים, על פי הצורך. חנויות אלו מציעות אביזרים רלוונטיים על פי מרשם או המלצת רופא וכן אביזרים וציוד רלוונטי שיכול לעזור לנו במקרים שונים על פי הצורך.


כאן, אצלנו באתר, תוכלו לקבל את כל המידע שאתם מחפשים אודות כל חנות אורטופדיה בחיפה. מידע זה יעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה, לאיזו חנות לפנות ומה תוכלו למצוא בה. המידע יכול לשרת אתכם ולספק לכם את כל הפרטים שאתם צריכים אודות כל אחת מהחנויות בעיר.

כל חנות אורתופדיה חיפה מציעה כאמור קטלוג עשיר של מוצרים ופריטים שיכולים לשמש אותנו, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה באופן זמני, למשל, אחרי ניתוחים, אחרי פציעות וחבלות, בתקופות שיקום ועוד.

מה אפשר למצוא בחנויות אורתופדיה חיפה?

  • אמצעי עזר לניוד
  • חגורות גב ואמצעי עזר
  • אביזרים למקרים של חבלות ופציעות בידיים
  • מגינים ותחבושות
  • סדים וכריות
  • מקלחות ומכשירים לשימוש עצמי
  • מושבים אורטופדיים
  • אמצעי שיקום


בכל חנות אפשר למצוא לא רק קטלוג עשיר של מוצרים אלא גם אנשי מקצוע שמתמחים בתחום ויכולים לספק את כל המידע הרלוונטי. הם ישמחו לענות על כל שאלה ולעזור בתהליך הבחירה, על מנת שתבחרו את המוצר הטוב ביותר בשבילכם.

קרא עוד
הנדי קיור לייזר

משה דיין 1 חיפה

מכשיר הלייזר הביתי לטיפול בכאבים, דלקות, כאבי שרירים ובעיות אורטופדיות. המכשיר מטפל ומשלב 4 טכנולוגיות במכשיר אחד: לייזר רך, אור אדום, אינפרה אדום, שדה מגנטי סטטי. מפעילים...

המרכז האורטופדי FIT STEP PRO

מאפו 2 חיפה 36400

המרכז האורטופדי fit step pro הינו רשת המכונים הגדולה בארץ עם 31 סניפים בפריסה ארצית.אנו מייצרים מדרסים ברמה הגבוהה ביותר בארץ ומשרתים את מגוון האוכלוסיות הנדרשות...

ממן עמנואל

שפירא 8 חיפה 33105

מדיקה

הרצל 61 חיפה 33504

דר שול

הרצל 50 חיפה 33211

ביו-פנצ\ר

שד' הנשיא 40 חיפה 34643

אורטופדיה בירו בעמ

מעלה השחרור 23 חיפה 33105

שאלות ותשובות בתחום אביזרים אורטופדיים

אילו כלים יכולים לספק לנו כירופרקט בחיפה?

כירופרקטים בחיפה ובכלל, יכולים לספק לנו מגוון רחב של כלים אשר יעזרו לנו להתמודד, בין אם זה עם כאבי גב וכאבים אחרים שאנחנו חווים באופן ישיר מעמוד השדרה או כאב המוקרן מאזור זה אל אזורים אחרים בגוף, בין אם זה כתפיים, מותניים, רגליים ועוד. בין היתר, הם יכולים לספק לנו אבחנה וכן, הם יכולים לספק לנו אמצעים שונים, דוגמא תרגילים, שיעזרו לנו להתמודד עם הכאבים שאנחנו חווים. תרגילים אלו יכולים לעזור לנו, בין היתר, בשיפור היציבה, העמידה, התנועה, ולייצר אצלנו תנועתיות רבה יותר, גמישות רבה יותר. כירופרקטים בחיפה ובכלל, יכולים לעזור באופן ספציפי לילדים בגיל ההתבגרות, חיילים, נשים בהריון, אנשים מבוגרים ועוד.

איפה אפשר למצוא כירופרקט בחיפה?

היום, בניגוד לעבר, אנחנו יכולים למצוא כירופרקטים בחיפה בדרכים מאוד פשוטות וקלות. זאת בין היתר, באמצעות מדריכים כמו מדריך זה, המספק לכם את כל המידע הרלוונטי אודות אנשי מקצוע בתחום הפועלים בחיפה ובסביבתה. כירופרקטים בחיפה, כמו במקומות אחרים, פועלים הן דרך קופות חולים, הן במרכזים רפואיים, קונבנציונאליים ומשלימים, והן כעצמאיים בקליניקות משלהם. חשוב לציין, שחלק לא מבוטל מהכירופרקטים היום, עובדים גם עם חברות ביטוח שונות, כך שניתן לשלם על הטיפול בעזרת פוליסת ביטוח בריאות פרטית, מה שיכול לחסוך באופן משמעותי את עלויות הטיפול וליהנות מהטבות שונות שיאפשרו טיפול ארוך ומדויק יותר.

מתי יהיה נכון ללכת לכירופרקט?

טיפול כירופרקטיקה הפך להיות מאוד נפוץ במהלך השנים, בין היתר בזכות העובדה שיותר ויותר מטופלים מעוניינים לעבור טיפולים בעזרת מטפלים ברפואה משלימה ולא רק ברפואה קונבנציונאלית, וכן בזכות כך שיותר ויותר מטפלים רכשו הכשרה מקצועית ומסודרת בתחום. טיפול כירופרקטיקה מומלץ עבור אנשים המתמודדים עם כאבים ובעיות שונות בחלקים שונים בגוף, כאשר במסגרת הטיפול, לא רק שהמטפל עובד עם המטופל ועוזר לו להתמודד עם הבעיה אלא הוא גם מספק לו תרגילים שונים אותם הוא יכול לבצע בבית או בעבודה, בשביל להתגבר על כאבים ובעיות אחרות, אשר נוצרות במהלך הזמן, בין אם זה תוך כדי תנועה או אפילו בישיבה.

כמה החזר מכבי נותנת על טיפולים?

שלום רב

יש בעיה לענות על שאלה זו, מאחר והיא תלויה בגורמים שונים. מה סוג הטיפול, עלותו, מה סוג הביטוח שיש לך, ממה נובעת הפציעה ואלמנטים נוספים. אנחנו מציעים לברר זאת במכבי מול המזכירות של הקופה


אני סובלת מכאבים בירך בברך ובשוק הנובעים כנראה מהגב .האורטופד הציע לי לעבור פיזיותרפיה. הפיזיותרפיה רק החמירה את כאביי .נטלתי כדורי ארקוקסיה אתופן וברקסין שלא השפיעו בכלל. נשלחתי לבדיקות דם CRP התוצאה 0.5 קיבלתי משככי כאבים פראמל 100 מיליגרם שמשפיעים מעט מאוד ,לסיטי לא נשלחתי. מה עליי לעשות?

אם הכאב מתמשך מעבר לשישה שבועות יש צורך בCT עמ"ש מותני, אם ההנחה שמקור הכאב הוא בגב. אם מקור הכאב לא ידוע- לבצע מיפוי עצמות.

התשובה ניתנה על ידי ד"ר יוסף לייטנר  מנהל היחידה לעמודי השדרה - בית חולים מאיר , כ"ס , טלפון 09-9509697 

לאחרונה הגברתי פעילות גופנית, בעיקר פעילות אירובית (ריצה). אני סובל מכאבים איומים בקרסוליים ובכפות הרגליים. ולכן משתמש קבוע במדרסים ביומכאניים. כמו כן חשוב לציין כי בעברי מספר נקעים, וכן טיפול בגלי הלם ופיזיוטרפיה. האם ישנה אפשרות שהכאבים הם כתוצאה משברי הליכה? (וחוסר הסתיידות תקנית של כפות הרגליים) ואם כן, כיצד בודקים זאת?

חשוב לציין כי המידע באתר אינו בשום אופן תחליף לייעוץ אורטופדי מומחה. לרוב לא קיים קשר הדוק בין נקעים חוזרים לבין שברי מאמץ. לרוב, הסיבה לנקעים חוזרים היא פגיעה ביכולת הפרופריורצפציה: יכולת הגוף להסיק לגבי המצב, המתיחה והתאוצה של חלקי הגוף השונים, הנשענת על פעילות רצפטורים (קולטנים) רבים (בעיקר בגידים, ברצועות ובמפרקים), וכן על יכולת מערכת העצבים המרכזית לעבד את המידע הזה.

בעקבות הנקע ותהליכי ההצטלקות שבעבותיו, חלק נכבד מן הרצפטורים הללו נהרסים או "מאבדים קשר" עם שאר הגוף. כיוון שבמקביל הרצועה עצמה נחלשת, ואילו אובדן הקולטנים מקשה על הגוף להגן על הרצועה בזמן (לדוגמא כאשר מתחילים "צעד עקום", הגוף יכול לכווץ שרירים ולהגן על הרצועה, אולם בשביל זה צריך פרופריורצפציה תקינה), כל נקע הוא גורם סיכון לנקעים חוזרים בעתיד. כדי להקטין את הסיכון הזה מקובל להמליץ על פיזיותרפיה, שיכולה לעזור מאוד לשקם את הפרופריורצפציה בחלקים שנפגעו.

שברי מאמץ לעומת זאת הם פגעים במבנה הגרמי, ברוב המקרים (בהנחה שהינך בריא בדרך כלל) כתוצאה של יחס בלתי מספיק בין מעמס גופני-שיקום. כיוון שכך, בדרך כלל הטיפול הראשוני מבוסס על מנוחה וצפיה האם קיים שיפור במצב. באם לא, ניתן לנסות להמשיך אבחון באמצעות מיפוי עצמות, ובהמשך גם CTוMRI.


התשובה איננה מהווה תחליף לייעוץ רפואי

כתבות נוספות שיעניינו אותך

אורטופדיה בירו בע\"מ

אביזרים אורטופדיים -סקירה קצרה

כדי לשמור על הגוף שלנו בריא ותקין, אנו לא צריכים רק לדעת כיצד לטפל בו אלא לדעת גם באלו אביזרים ומוצרים להשתמש. הגוף שלנו צריך מעת לעת, להיעזר...

מקלות הליכה – תמיכה לאורך כל הדרך

מקלות הליכה – תמיכה לאורך כל הדרך

שימוש במקלות הליכה יכול לשנות את החיים שלנו ללא היכר. בין אם אנחנו מרגישים שאנחנו זקוקים להם או שהמציאות מכתיבה לנו את המצב – כל העובדות...

אביזרים אורטופדיים –כל מה שצריך לדעת עליהם

אביזרים אורטופדיים –כל מה שצריך לדעת עליהם

מצעירים ועד קשישים , אביזרי אורטופדיה נמצאים בשימוש כולם. ערכנו עבורכם סקירה של אביזרים נפוציםמדי שנה מקציבה כנסת ישראל עשרות מיליוני שקלים...

אורטופדיה בירו בע\"מ

כאבי ברכיים - כיצד אנשים מבוגרים מתמודדים עם זה?

סקר שפורסם ב-2009 , מגלה, כי יותר מ-15.7% סובלים מכאבי ברכיים, רובם מעל גיל 65. מאמר זה פותח סדרה של מאמרים שעוסקת בכאבי ברכיים.המאמר הראשון מתעסק...

אורטופדיה בירו בע\"מ

מגיני ברכיים , חגורות גב, איך הן ישמרו עלינו שלא נתפרק

כשבעיות אורטופדיות שונות צצות, מגיני ברכיים וחגורות גב הופכים פתאום חיוניים גם אם אנחנו לא עושים ספורט בעיות אורטופדיות אומנם בדרך כלל...