התייעצות

• This topic has תגובה 1, משתתף 1, and was last updated לפני 10 שנים, 8 חודשים by ד"ר אריה גרובר – מייסד ומנהל רפואי מדיטרק.
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות
    התייעצות

אני נסר בן 0545646509 36היום  אני שבעה חודשים אחרי ניתוח ארתרוסקופיה של מפרק הירך בוצע שיוף ויצוב של הנגע הסחוסי באציטאבולום שיוף שפת האציטאבולום ותיקון וקיבוע הלברום למקומו בעזרת עוגנים ושיוף של בליטה גרמית CAM במעבר הראש צוואר הירך עדיין מרגיש בכאבים חזקים באיזור המפרק גם  באיזור הגב התחתון לפני הניתוח אני עברתי שני צילומים מסוג MRI -MRI רגיל של אגן ומפרקים הירכיים : מודגם שקע גרמי עם איזורים תיסטיים מוקפים בסקלירוזיס באספקט מידיאלי קדמי עליון של ראש הירך עם חוסר סדירות של קורטקס העצם באיזור .קוט של 25 מ"מ . ייתכן שינויים ניוונים על רקע טראומה.- ARTHRO MRI קרע בלאברום האצטבולום בחלקו הלטראלי משמאל ציסטה מתבלטת מהמפרק בסמוך לאזור הקרע 2-רושם לנזק בסחוס המפרק באספקט המדיאלי 3-שינויים תת קורטיקליים בסמוך לאזור הנזק הנ"ל בראש הפמורלאזה צילום צרכים להתייחס אחרי הניתוחלפני  4 חודשים עברתי צילום אגן ובצילום הזה נראה שיש לי פגיעה בסחוס ובעצם שמתחתיו  OSTEOCHONDROPATHLIE ולאחר החמרה בכאבים והגבלה ושנוי בתנועה שלי קיבלתי הפניה מרופא המטפל לביצוע צילום אולטרה סאונד וצילום CTזאת התשובה של   u.sהבדיקה בוצעה עם מתמר לינארי בעל תדר גבוהאין לראות נוזל בחלל המפרק או אזורים פרי אסטקולריאין עדות לבקע מפשעתי יש לציין 2 בלוטות לימפה מפשעתית מוגדלות עד 2.3-1.2 ס"מבאספקט הלטרלי (ללא הסתידויות או איזורים נקרוטיים בתוכם .זאת התשובה של CTימין תקין שמאל: ציסטות סובקונדליות בראש הירך הסתידות ברקמות הרכות הלטרליות לירך שמאל קיימת כנראה התעבות של הרקמות הרכות באיזור זה וטישטוש של המישורים השומנים והוצע לי לשקול את הטיפול הבא1:ניתוח דקומפרסיה לראש הפמור תחת שיקוף לנסות לגרום לחידוש אספקת דם2: הזרקות של חומצה היאלורונית \ אורטוקין למפרק בחדר ניתוח תחת שיקוףהאם הטיפול הזה עוזרוהאם כדי לי לעבור ניתוח החלפת מפרקהיום אני נמצא במצב לא טוב מבחינת תנועה אני נעזר בקביים ולפעמים הכאבים מעירים אותי מהשינה וזה קשה לי בישיבה ממושכת או הליכה יותר מ 300 מטר אשמח לקבל ממך תשובה ואין לי בעיה לבוא אלך למרפאה לערוך בדיקה תודה מראש

התייעצות

נסר שלום,

לפי התיאור שלך, כולל הממצאים ב- CT וב- US , אני ממליץ לך לפנות למרפאה אורטופדיה בית החולים אסף הרופא לד"ר אגר ו/או לפרופ' הלפרין – מומחים בבעיות פרקים. 

רפואה שלמה,
    ד"ר גרובר 

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך